top of page
Parallel Lines

HAKKIMDA

Kuruluş hedeflerinizin önündeki engellerin başında yer alan, düşük süreç performanlarınızı, israflarınızı azaltmakiçin size destek verebilirim. Desteğimi, iyileştirme yaklaşımlarını çalışanlarınıza öğreterek birlikte sağlarım. 

Kendimi aşağıdaki gibi anlatabilirim. 

Beyhan Yılmazer, 1965 yılında doğdu. İlk, ortaokul ve liseyi derecelerle bitirdi.

 Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra , SASA Polyester Sanayi A.Ş.de kalite yönetimi bölümünde çalışmaya başladı. Aynı firmada, İş güvenliği, Proses Güvenliği ve Risk Yönetimi, tedarikçi denetimleri, İstatistiksel Proses Kontrol komitesi, veritabanı geliştirme faaliyetlerini  yürüttü.

 2000 yılında DUPONT ortaklığı olan SASA polyester Sanayi A.Ş de, DUPONTSA Polyester Sanayi A.Ş. de, iyileştirme faaliyetleri yürüttü.. Aynı zamanda, 6 sigma eğitimlerini yurt dışında alarak Karakuşak oldu. Karakuşak olarak, firma içinde, 5 dalga Karakuşak eğitimi verdi, iyileştirme projeleri  yaptı.Uzman karakuşak eğitimlerini tamamladı.
2004 yılında DUPONTSA’dan ayrılan Beyhan Yılmazer, Adana’da Yalın Sistem adında danışmanlık firması kurdu ve eğitim, danışmanlık ve denetim konularında firmalara destek vermeye başladı. 2005 yılında Bursa’da  Sigmacenter danışmanlık firmasını kurup, Bursa’ya taşındı. Sigmacenter’da, Altı Sigma, yönetim sistemleri, İş Sağlığı Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemleri konusunda eğitim, danışmanlık ve tetkik çalışmaları yürüttü.
2008 yılın yeni bir yapılanmaya giderek, baysigma   adında danışmanlık firmasını kurarak yoluna devam eden Yılmazer, verimlilik merkezi  adında işbirliği, güç birliği tarzında bir fikri yaratarak, çeşitli eğitim ve danışmanları bir çatı altında toplama faaliyetlerine devam etmektedir. ISO 9001, OHSAS 18001 Baş Denetçi sertifikasına sahiptir. Six Sigma Uzman Kara Kuşak Sahibidir. Beyhan YILMAZER’in 6 sigma ve diğer konularda 20 günü aşan, eğitim verdiği ve danışmanlık yaptığı firmalardan bazıları aşağıda olup, çoğu TÜRKİYE’de ilk 500 firma arasındadır.

İletişim
bottom of page